Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
ВЛИ-КОМПЛЕКТ
+38066763-44-28
+38096361-74-47
Сергей Гергелюк
УкраинаКиевКиев, ул. Хмельницкая 10, офис 72
Карта

ФЛОРАБАЦИЛИН

ФЛОРАБАЦИЛИН
  • В наличии

Цену уточняйте

ФЛОРАБАЦИЛИН
Цену уточняйте
В наличииФЛОРАБАЦИЛИН
+38066763-44-28
  • +38096361-74-47
+38066763-44-28
  • +38096361-74-47
  • Адрес и контакты

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - стимулятор росту, антідепресант, біофунгіцид, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості.

Культура

Об’єкти проти якого обробляються

Спосіб і час обробки

Норма витрати

промислове

приватний сектор

Зернові, зернобобові, технічні, овочеві, картопля

Кореневі гнилі, фузаріоз, сажкові, іржисті, парша, фітофтора

В день посіву насіння, за 2-3 дні до посіву

2л/т

20мл/кг на 100 мл. води

Зернові зернобобові, технічні, овочеві, картопля, плодово-ягідні, декоративні

Кореневі гнилі, борошниста роса, фузаріоз, сажкові, іржисті, парша

Обробіток рослин: сходи, кущення,  вихід у трубку, плодоутворення.

2-5 л/га

250 мл./10 л води на 2 сотки

 

Високу ефективність забезпечує азотфіксатор, стимулятор, біофунгіцид, основою якого є жива спороутворююча аеробна бактерія роду Bacillus.

Бактерія виділяє активні речовини, які пригнічують розмноження та розвиток багатьох шкідливих (фітопатогенних) грибів і бактерій, а також сприяють підвищенню імунітету, та стимулюють ріст рослин, що є важливим для уникнення повторного зараження, підвищення врожайності та покращення його якості.

Метаболіти і антимікробні речовини, які виділяють бактерії, приймають активну участь у перетворенні органічних і мінеральних речовин з недоступної для рослин форми в доступну, зв'язують атмосферний азот, сприяють збільшенню гумосу у грунті.

Біологічний препарат ефективний проти кореневих та плодових гнилей, борошнистої роси, септоріозу, фітофтори, парші, ризоктоніозу, макроспоріозу, на посівах зернових і зернобобових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, картоплі.

Збільшення врожайності від застосування препарату сягає на зернових і зернобобових – 4 ц/га, олійних – 3 ц/га, картоплі – 40 ц/га, огірках і помідорах до 80 ц/га. Препарат застосовується: для обробки посівного матеріалу, обприскування в період вегетації рослин, та закладки овочевої продукції на зберігання.    

Інструкція по використанню препарату

Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об’ємах роботи, вручну, в день посіву. Для цього необхідно до 6-8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять  на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

Обприскування рослин Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси і через марлеву або капронову тканини.

Норми використання На 1 га 2-5 л препарату і  не  менше 300 л  робочого розчину. На  присадибних ділянках на 10 л води -250 мл препарату на 2 сотки. Препарат сумісний з  мікроелементами, стимуляторами росту та деякими пестицидами.

Обробітки проводити після 18 години, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.

Біопрепарат не шкідливий для людини, теплокровних, риб, комах, не накопичується в рослинах, не забруднює навколишнє середовище. При роботі додержуватися загальноприйнятих правил безпеки.

Термін зберігання  3 місяці при t +4 о С з дня виготовлення у сухому, темному місці.

Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте
Отзывы о товаре